Künye

İmtiyaz Sahibi / Grantee
Duffieldsportsclub İNTERNET VE
MEDYA HİZMETLERİ

Ali Gürbüz DÜNDAR
Mail: ali@duffieldsportsclub.com

Genel Yayın Yönetmeni / Editor in Chief
Burcu Hasan ELBİSTAN

Mail: burcuhasanelbistan@duffieldsportsclub.com

Haber Editörleri / News Editors

Murat BAŞTÜRK
Mail: murat@duffieldsportsclub.com

Kenan TUNCER
Mail: kenan@duffieldsportsclub.com

Ertem ESER
Mail: ertem@duffieldsportsclub.com

Merve TOKGÖZ
Mail: merve@duffieldsportsclub.com

Fatih ÇETİN
Mail: fatih@duffieldsportsclub.com

Gece Vardiyası Editörü / Night Shift Editor
Hakan SONSÖZ
Mail: hakan@duffieldsportsclub.com

Reklam / Advertise
Hayati Tanış
Mail: info@duffieldsportsclub.com

Mali Müşavir / Financial Advisor
Can CANEL
Mail: musavircan@duffieldsportsclub.com

Hukuk Danışmanı / Uurisconsult
Taştan Hukuk Bürosu

BASIN BÜLTENİ
Haber niteliği taşıdığını düşündüğünüz içerikler ve her türlü bilgiyi bizimle bulten@duffieldsportsclub.com adresi üzerinden paylaşabilirsiniz. İlettiğiniz içeriğin uygun görülmesi sonucunda ilgili kategoride yayına alınacaktır.

Adres / Adress
Bafra Turizm Bölgesi, İskele, KKTC, Bafra 99920
MAİL: info@duffieldsportsclub.com
TEL: (0392) 430 60 86
FAX: (0392) 430 60 88

© TÜM HAKLARI SAKLIDIR
YASAL UYARI: 
© Copyright 2019 duffieldsportsclub.com tüm hakları saklıdır. Yazılı ve görsel olarak hazırlanmış içeriğin tamamı telif hakları kapsamında duffieldsportsclub.com’a aittir. Üretilmiş olan her türlü içerik 5846 numaralı telif yasası kapsamında korunmaktadır. Yazı, resim, ses, video gibi içeriklerin kopyalanması veya başka bir kanal aracılığı ile yayına sunulması suç teşkil etmektedir.

GİZLİLİK İLKELERİ

Bu metin, gizlilik ilkeleri ile alakalı bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır. Duffieldsportsclub.com üzerinden yapacağınız kayıt ve yorum işlemlerinde kişisel bilgileriniz sizin bilginiz dahilinde kayıt altına alınmaktadır. Bu bilgiler yaptığınız yorum veya kayıt işlemleri ile ilgili size gönderilecek bilgilendirme iletilerinde kullanılır. Yasal bir zorunluluk olmadığı sürece bilgileriniz kesinlikle 3. şahıslarla paylaşılmaz.

Duffieldsportsclub.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Bu tür yönlendirilmiş sayfalar ile ilgili duffieldsportsclub.com, herhangi bir yasal sorumluluk taşımaz. Ziyaretçiler, yönlendirilen sayfanın gizlilik ve diğer politikalarını gözden geçirmelidir. Bu site basın meslek ilkelerine uymaya söz vermiştir. Görüş, öneri ve şikayetleriniz ile ilgili iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Duffieldsportsclub.com gerekli görülen yerlerde ve kullanım amaçları doğrultusunda site ziyaretçilerinin bilgisayarlarına “Cookie” (çerez) isimli yazılım yerleştirebilir. Bu yazılım internet sitelerinde standart kabul edilen bir uygulamadır ve kullanıcıyı tanımlamaya yardımcı olmak için kullanılır. Kullanıcılar isterlerse kullandıkları tarayıcı yardımıyla bu yazılımları engelleme hakkına sahiptir.

Duffieldsportsclub.com sitesinde yer alan kripto para fiyatları sadece bilgilendirme amacıyla sunulmuş olup farklı borsalardaki fiyatların ortalama değerlerini  yansıtır. Borsalardaki anlık alış ve satış değerleri ile farklılık gösterebilir. Yatırımlardan dolayı oluşabilecek zararlardan veya verilerin doğruluğundan duffieldsportsclub.com sorumluluk kabul etmez.

Duffieldsportsclub.com’da ki analiz ve haberlerin hiçbiri yatırım tavsiyesi olmayıp bilgilendirme amaçlıdır. Kişiler yatırımlarını yaparken kendi hür iradeleri ile yaparlar. Oluşabilecek maddi zararlardan duffieldsportsclub.com sorumluluk kabul etmez.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız‘ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!